Poradnia Chorób Stóp z kompleksowym systemem analizy chodu i postawy ciała.

Diagnostyka, Zabiegi, Rehabilitacja

ZADBAJ O ZDROWIE NAJBLIŻSZYCH

Grudzień to ostatni i dwunasty miesiąc roku. Okres pełen podsumowań z ostatnich miesięcy, czas wspomnień i niejednokrotnie realizacji postanowień na dany rok 🙂 Ale to również magiczny czas Świąt, zapachu choinki i wigilijnych potraw, wyczekiwanego śniegu i bałwana, a także prezentów.

Nie ma nic cenniejszego i szlachetniejszego niż rodzina, przyjaciele i bliscy oraz dobre zdrowie. Ten rok pokazał to bardziej niż zazwyczaj… Dlatego zadbajmy o siebie oraz swoich najbliższych i ich samopoczucie szczególnie. Cieszmy się swoim towarzystwem, zdrowiem, każdą chwilą i uśmiechem jak najdłużej. Bądźmy dla siebie mili, życzliwi, cierpliwi i dobrzy. Bardziej niż dotychczas, zwyczajnie i tak po prostu.

Wychodząc naprzeciw problemom zdrowotnym społeczeństwa i naszych pacjentów spowodowanym licznymi przeciążeniami, przewlekłymi schorzeniami, brakiem aktywności fizycznej, nietypowymi urazami, home office, a także obostrzeniami i siedzącym trybem życia…Mamy fantastyczną ofertę, którą można wykorzystać na usprawnienie swojego zdrowia lub świąteczny prezent dla najbliższej osoby. Nie zwlekaj i zapoznaj się już dziś!

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę świąteczną bonów podarunkowych dla waszych najbliższych. Bony na pojedyncze usługi fizjoterapii, osteopatii i pedicure medyczny pełny. Ale mamy także specjalną PROMOCJĘ ŚWIĄTECZNĄ w super cenie! Tylko do końca grudnia!
– 10 fizjoterapii w pakiecie
– 3 x pedicure medyczny podstawowy

Bony podarunkowe możesz zakupić bezpośrednio tutaj: https://podosklep.pl/pl/c/Bony-podarunkowe/82


Miejsce realizacji bonu podarunkowego: Wrocław
Czas realizacji: 3 miesiące od daty zakupu

 

Zadbaj o zdrowie najbliższych już dziś i zrób krok w dobrym kierunku…

tel. 535 935 277 

 Obserwuj nas już dziś!
https://www.instagram.com/podosphera/
https://www.facebook.com/Podosphera/

 

Najpopularniejsze wpisy

Wesołych Świąt!

Drodzy Pacjenci i Przyjaciele,   z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia i podziękowania za to, że byliście i wciąż

Czytaj więcej »

Stopa Charcota

Stopa Charcota? Czy zawsze dotyczy stóp? Stopa Charcota zwana jest także osteoartropatią Charcota, stawem Charcota, neuroartropatią lub artropatią neurogenną. Jest to zwyrodnienie stawu lub wielu

Czytaj więcej »